Register docentenopleiding Integrale Yoga Nederland

 

diploma 200 uur

Onderstaande docenten hebben de opleidingen Docent  Integrale Yoga deel 1 en deel 2 afgerond en een officieel diploma behaald.

NaamGeboortedatumDatum diploma
Abdoun, Dalilah30-01-197008-07-2014
Awater, Marieke13-11-195810-07-2018
Bentvelzen, Mariska13-01-198807-02-2017
Cammen, Laura van der28-08-198923-06-2018
Camphuijzen, Mishja26-09-198006-04-2013
Cox, Sandra09-05-197010-04-2011
Cristantielli, Daniella
14-11-197110-07-2018
Eigenraam, Trudy22-12-196608-02-2010
Evelik, Eylem Nalan21-06-197823-06-2018
Funk-Huijgens, Annie10-07-197607-02-2018
Gaag, Pascale van der14-11-196116-12-2009
Groenewoud, Jannie23-02-195705-07-2017
Hartsteen – van Grevenbroek, Bianca28-11-198210-7-2018
Kooiman, Fleur28-11-197906-02-2019
Koops, Joke04-11-196906-05-2017
Koops, Milou21-07-199907-05-2016
Leemans, Ronald28-03-196623-06-2018
Linden, Mandy van der12-03-197323-06-2018
Meedendorp, Janni29-04-196426-06-2012
Meer, Irma van der07-10-197007-02-2017
Mesman, Janneke13-12-198807-02-2017
Meijboom, Irma27-08-196007-02-2018
Nikkelen Kuijper, Aislinn van13-01-198123-06-2018
Noordt, Jojanneke van der19-07-198124-04-2010
Paijmans, Birgit27-05-197204-06-2016
Piket, Renée19-05-196307-02-2017
Rhebergen, Ineke20-07-196219-04-2014
Ridder, Petra de31-01-198106-02-2019
Roso, Angela01-10-195028-06-2011
Rovers-Lenssen, Mieke21-04-197423-06-2018
Schillevoort-Breedveld, Naomi30-09-197311-03-2016
Schraag, Anita24-06-197023-06-2018
Solter, Bianca 02-12-197209-02-2019
Sonsbeek, Monique van11-09-196024-06-2018
Strootman-Avital, Tiferet12-08-197504-07-2008
Suijdendorp, Angelique15-02-196623-06-2018
Unlu, Buse30-12-198107-02-2017
Vangeleyn, Valérie24-05-197426-06-2016
Velden, Léon van08-11-196823-06-2018
Veludo-Fischbuch, Jolanda23-04-196706-02-2019
Viegen – Tempels, Joline van14-02-198512-07-2018
Vodegel, Mandy14-6-196612-07-2018
Voogd de, Dieudonnee31-01-198310-07-2018
Werken, Kimberley van de12-07-198310-07-2018
Westeinde, Gerdie van ‘t13-05-196715-08-2017
Wijngaard, Mariëlle van der02-09-197416-04-2008

 

certificaat 200 uur

Onderstaande docenten hebben de opleidingen Docent  Integrale Yoga deel 1 en deel 2 afgerond en tenminste 2 stagelessen gegeven die met een  voldoende zijn beoordeeld.

NaamGeboortedatumDatum certificaat